Podziękowanie za udział w akcji "Szkoły pełne talentów"

W imieniu swoim, nauczycieli i przedszkolaków składam serdeczne podziękowania zarówno uczniom naszego zespołu jak i ich Rodzicom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję zbierania TALENCIAKÓW. Poświęcili swój wolny czas oraz zorganizowali akcję zbierania kuponów zarówno w sklepie jak i na grupach internetowych. Wymagało to bardzo dużo czasu i wysiłku, co zaowocowało zdobyciem wspaniałych i cennych nagród dla przedszkola, m.in. dużej szafki z szufladami zapełnionymi 10 zestawami klocków. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie dbają o dobro wspólne całej szkolnej społeczności i godnie reprezentują ZSP w Kwiatonowicach.
Dziękujemy.

Maksymilian Olszewski

centralna komisja egzaminacyjnao

okręgowa komisja egzaminacyjna w krakowie

logo kuratorium

mein