Kiermasz ciast - podziękowania

Podziękowania


"Człowiek jest szczęśliwy wtedy,
kiedy kocha i coś daje.
Albowiem większym szczęściem
jest dawać niż brać."

Składamy ogromne podziękowania Rodzicom, Uczniom oraz wszystkim mieszkańcom wsi za wsparcie szkolnego kiermaszu ciast zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Państwa zaangażowanie ma ogromną wartość, nie tylko materialną. Wasze serca, wrażliwość, dobroć wywołują uśmiech na twarzach naszych pociech.

Życzymy Państwu i Waszym dzieciom, aby dobro, którym obdarzyliście innych, wróciło do Was wielokrotnie. By zawsze na twarzach gościł słoneczny blask, miłość, ciepło i czułość.

Pieniądze, które dzięki Wam, zebraliśmy przeznaczymy na zakup potrzebnych na korytarzach szkolnych sof oraz puf.
Pragniemy podzielić się z Państwem informacją związaną z rozliczeniem kiermaszu. Dzięki zaangażowaniu Rodziców przygotowaliśmy 166 paczek ze słodkościami. Całkowity dochód z kiermaszu po odliczeniu zakupionych pojemników wyniósł 4240 zł.

Serdecznie dziękujemy!!!

Dyrektor Szkoły oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

centralna komisja egzaminacyjnao

okręgowa komisja egzaminacyjna w krakowie

logo kuratorium

mein