I miejsce naszej młodzieży w V Spartakiadzie Wolontariuszy

24 października 2023 roku na hali sportowej OSIR w Gorlicach odbyła się V Spartakiada Wolontariuszy, w której uczestniczyło 17 szkół z całego powiatu gorlickiego. Celem akcji była integracja wolontariuszy oraz podnoszenie ich sprawności fizycznej podczas gier i zabaw ruchowych. W związku z tym młodzież brała udział w ośmiu konkurencjach sportowych: przeciąganie liny, rzut do kosza, strzelanie z broni pneumatycznej, skok w dal z miejsca, slalom unihokeja, rzut piłką lekarską, rzut do tarczy oraz sztafeta wahadłowa. Nasza reprezentacja, w składzie: Mateusz Rutana, Oliwier Gryboś, Adrian Gryboś,Stanisław Gryboś, Patrycja Bugno, Karolina Dykij, Wiktoria Lesik z klasy VII, Marcel Liana, Bartosz Dykij, Szymon Kobis, Wiktor Przetacznik z klasy VIII, zaprezentowali się znakomicie uzyskując I miejsce. Jest to już drugie zwycięstwo naszej drużyny!! Ze Spartakiady wrócili z pucharem i dyplomem! Gratulujemy całej drużynie wolontariuszy.

Barbara Gryboś
Beata Gregorczyk

centralna komisja egzaminacyjnao

okręgowa komisja egzaminacyjna w krakowie

logo kuratorium

mein