"A u nas już jesień" - spotkanie na warsztatach malarskich

2 października 2019 r. reprezentanci z klasy III wzięli udział w cyklicznym spotkaniu A u nas już jesień w Szymbarku, w tym roku pod hasłem Plener – warsztaty malarskie. Impreza rozpoczęła się od pogadanki na temat tworzenia prac malarskich i prezentacji multimedialnej dzieł impresjonistów, zaprezentowanych przez malarkę p. Józefinę Piotrowską – Szukalską.

Wybory do Samorządu Szkolnego

W poniedziałek 23 września 2019 r. odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

mgr Beata Gregorczyk-

Wspólna lekcja poszanowania Środowiska

Jak co roku uczniowie naszej szkoły zaopatrzeni w ochronne rękawiczki oraz worki na śmieci, które dostaliśmy od Pana Wójta, wyruszyli by wziąć udział w Ogólnopolskiej Akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2019".

Czytaj więcej
mgr Małgorzata Szutkowska-

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kwiatonowicach uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła Msza Św. Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się na salę gimnastyczną, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczął się apel.

Czytaj więcej
Pokaż więcej

Dołącz do nas na Facebook’u

Facebook SzkołaFacebook PrzedszkoleWolontariat

Skontaktuj się z nami