Konkurs Akademii Aquafresh - zagłosuj na nasze Przedszkole

Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie Akademii Aquafresh, w którym można wygrać wspaniałe nagrody dla przedszkola (plac zabaw, tablicę multimedialną, meble do sali oraz zestawy zabawek). Nasze dzieci uczestniczą w cyklu zajęć gdzie uczą się jak dbać o ząbki a dziś wspólnie przygotowaliśmy pracę konkursową pt. „Pastusiowa Kraina”. Można ją zobaczyć na stronie Facebook naszego przedszkola oraz w galerii konkursowej na stronie aquafresh.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada wszystkie misie na świecie mają swoje święto. To właśnie tego dnia powstała maskotka, która kochają wszystkie dzieci. Również w naszej szkole w tym dniu każdy uczeń z klas I – III przyniósł swojego pluszaka. Wszyscy razem spotkaliśmy się, aby świętować ich urodziny.

mgr Izabela Korzonek-

Akcja "Góra Grosza"

Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu postanowił wesprzeć akcję „GÓRA GROSZA”.

Naszym celem jest zebranie jak najwięcej monet, które  zostaną przekazane fundacji, a następnie pomoc kierowana jest do różnych form opieki zastępczej – tej instytucjonalnej (jak domy dziecka) czy rodzinnej (jak rodziny zastępcze).

Akcję rozpoczynamy 25 listopada 2019 r. do 2 stycznia 2020 r.

 

Czytaj więcej
mgr Izabela Korzonek-

„Misie Ratownisie” - wesprzyj akcję!

Samorząd Uczniowski postanowił wesprzeć akcję Fundacji „Wsparcie 112”  pod nazwą „ Misie Ratownisie” i włączyć się czynnie w zbiórkę maskotek.

Naszym celem jest zebranie dużej ilości pluszaków i przekazanie ich za pośrednictwem organizatora akcji do jednostki Straży Pożarnej, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla dzieci w trudnych chwilach (będących świadkami wypadków).

Czytaj więcej
mgr Małgorzata Szutkowska-

Kolejny sukces w konkursie recytatorskim

Co roku, w listopadzie, uczniowie naszej szkoły biorą udział w Jesiennym Gorlickim Konkursie Poezji Jednego Wiersza, który jest organizowany przez Gorlickie Centrum Kultury w Gorlicach. W tym roku szkoła reprezentowana była w dwóch kategoriach: II – dzieci z klas I – III oraz III – dzieci z klas IV – VI.

Czytaj więcej
mgr Małgorzata Szutkowska-

I miejsce w Konkursie Recytatorskim

12 listopada 2019 r., tuż po 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Wiktoria Piestrak z klasy VIII oraz Szymon Dziki z klasy VI reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Recytatorskim „Myśmy wciąż do Niepodległej szli...”

Czytaj więcej
mgr Alicja Pyznar-

Wolność to wiara w ludzi

Pod tym hasłem odbył się 8 listopada 2019 r. apel upamiętniający 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dzień Niepodległości należy do najważniejszych świąt w kalendarzu uroczystości patriotycznych. Przypomina nam o 123 latach niewoli. Polacy w tym okresie nieustannie podejmowali próby odzyskania upragnionej wolności.

Czytaj więcej
mgr Irena Basista-

Wyjazd do teatru

7 listopada 2019 r. dzieci z klas I – III uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym w Gorlickim Centrum Kultury. Oglądały spektakl przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa pt. Pocahontas – indiańska księżniczka.

Czytaj więcej
Pokaż więcej

Dołącz do nas na Facebook’u

Facebook SzkołaFacebook PrzedszkoleWolontariat

Skontaktuj się z nami